Pomoc psychologiczna forum, lęk uogólniony forum, objawy,co to jest psychologia, kiedy do psychologa, psychologia i jej działy, psychologia i rzeczywistość, lęk terapia

Pomoc psychologiczna forum.

#1 2012-03-21 19:07:36

ona swoje wie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 62
Punktów :   

Psychoterapia dla lęku uogólnionego

Psychoterapia
    Psychoterapia dla lęku uogólnionego powinny być nastawione na zwalczanie danej osoby niskiego poziomu, stale obecny niepokój. Taki lęk często towarzyszy ubogich umiejętności planowania, wysoki poziom stresu oraz trudności z wypoczynku. Ten ostatni punkt jest ważny, ponieważ najłatwiej jednej, w której terapeuta może odgrywać szczególnie aktywnej roli nauczyciela.

    Umiejętności relaksacji można uczyć samodzielnie lub z wykorzystaniem sprzężenia zwrotnego. Edukacja o odpoczynku i prostych ćwiczeń relaksacyjnych, takich jak głębokie oddychanie, są doskonałym miejscem do rozpoczęcia terapii. Podczas biofeedback (zdolność, aby umożliwić pacjentowi usłyszeć lub zobaczyć opinie w ich organizmie stanu fizjologicznego) jest korzystna, nie jest to konieczne dla efektywnego wypoczynku być nauczane dla większości ludzi. Progressive rozluźnienie mięśni i bardziej ogólne techniki wyobraźni może być stosowany jako postępem terapii. Nauczanie osobę fizyczną, jak na relaks i możliwość, aby to zrobić w dowolnym miejscu lub sytuacji jest niezbędna do zmniejszenia niskopoziomowe poziom lęku. Osoby, które uczą się tych umiejętności, które mogą być nauczane w skrócie-terapii ram, przejdź do prowadzić produktywne i ogólnie niepokój darmowe życia raz terapia jest zakończona. Częstą przyczyną niemożności osiągnięcia korzyści z umiejętności relaksacji jest po prostu dlatego, że klient nie ćwiczyć ich poza sesji terapeutycznej. Od początku terapii, osoba, która cierpi z GAD powinni być zachęcani do ustaw regularnie do których można ćwiczyć umiejętności relaksacyjnych wyniesione z sesji, co najmniej dwa razy dziennie przez minimum 20 minut (chociaż coraz częściej i przez dłuższy okres czas jest lepiej). Brak postępu leczenia często mogą być powiązane z brakiem po drodze z zadań domowych praktykowania relaksacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Tanie szambo betonowe andrzejki nad morzem bullmastiff hodowla Noclegi i jedzenie w Dębkach