Pomoc psychologiczna forum, lęk uogólniony forum, objawy,co to jest psychologia, kiedy do psychologa, psychologia i jej działy, psychologia i rzeczywistość, lęk terapia

Pomoc psychologiczna forum.

#1 2012-03-21 19:07:47

ona swoje wie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 62
Punktów :   

Uogólnione Leczenie zaburzenia lękowe

Uogólnione Leczenie zaburzenia lękowe

    Ponieważ wszystkie zaburzenia lękowe mogą mieć przyczynę medycznej lub części, ważne jest, aby osoby dokładnie medycznie sprawdzone przed konsultacji psychologicznej czy psychiatrycznej opieki. Na przykład, osoby, które piją dużo kofeiny może prezentować wiele podobnych objawów lęku, a nawet ataki paniki. Dobre badanie lekarskie wyklucza to i inne biologiczne lub środowiskowe przyczyny i możliwości.

    Lęk jest często elementem znaleźć w wielu innych zaburzeń psychicznych, jak również. Najczęstsze zaburzenia psychiczne, które objawia się lękiem jest depresja. Lekarze uznali taki lęk za dobry znak, bo oznacza, że ​​jednostka nie jest po prostu przyjął ich depresyjny nastrój tak samo, jak darmowy posiłek ... Są w depresji i są zaniepokojeni, ponieważ są zaniepokojeni ego natury dystonicznej ich obniżony nastrój. Gruntowna wstępna ocena jest prymitywny do wykluczenia innych możliwych i bardziej odpowiednie diagnozy.

    Leczenie zaburzeń lękowych uogólnionych (znany również jako GAD) jest zróżnicowana i liczba podejść działają równie dobrze. Zwykle najbardziej skuteczne leczenie będzie podejście, które obejmuje zarówno psychologiczne i psychopharmacologic podejść. Leki, podczas gdy zwykle pomocne w leczeniu objawów cielesnych ostrego lęku (np. ataki paniki), najlepiej stosować do tego zaburzenia w krótkotrwałym leczeniu tylko (kilka miesięcy). Lekarze powinni być szczególnie czujnym jednostka staje się psychicznie i fizjologicznie uzależniony od niektórych leków anty-lękowych, takich jak Xanax.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
swiateczny.edu.pl etieny.edu.pl www.hemoroidy.biz.pl pokoje w Wisełce skup złomu Piła