Pomoc psychologiczna forum, lęk uogólniony forum, objawy,co to jest psychologia, kiedy do psychologa, psychologia i jej działy, psychologia i rzeczywistość, lęk terapia

Pomoc psychologiczna forum.

#1 2012-10-19 21:34:51

ona swoje wie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 62
Punktów :   

te etykiety są prawdziwe uczucia, a ich realizacja jest konieczna

Locus walki przesuwa się od rzeczywistej potrzeby neurotyczne potrzeby, od ciała do umysłu, bo potrzeb psychicznych występują, gdy podstawowe potrzeby są odrzucane. Ale psychiczne potrzeby nie są rzeczywiste potrzeby. Rzeczywiście, nie ma czysto psychologicznych potrzeb. Psychologiczne potrzeby są neurotyczne potrzeby, ponieważ nie służą rzeczywistym potrzebom organizmu. Mężczyzna w restauracji, na przykład, którzy muszą mieć najlepszy stolik, aby poczuć ważne jest działającą na potrzeby który rozwinął, bo był kochany, bo jego prawdziwe wysiłki w życiu były albo ignorowane lub tłumione. On może mieć muszą być uznane imiennie przez Maitre 'd', ponieważ na początku życia był dalej tylko wg kategorii - ". Syn" Oznacza to, że był nieludzkim przez rodziców i próbuje dostać ludzką odpowiedź symbolicznie przez innych. Traktowane są jako unikalne istoty ludzkiej przez rodziców stałoby tak zwaną potrzebę czuć ważny. Co neurotyczny nie kładzie się nowe etykiety (potrzeba czuć ważne) na starych nieświadomych potrzeb (być kochany i ceniony). Z czasem może się wierzyć, że te etykiety są prawdziwe uczucia, a ich realizacja jest konieczna.

Fascynacja widząc nasze nazwiska w światłach lub na wydrukowanej stronie jest tylko jedno oznaczenie głębokiej biedy w wielu z nas indywidualnego uznania. Te osiągnięcia, bez względu na to jak prawdziwe, służą jako symboliczny poszukiwaniu miłości rodzicielskiej. Miłe publiczność staje się walka.

Walka jest co trzyma dziecko z czując beznadziejność. Leży w przepracowania w niewolnictwo za wysokie oceny, będąc wykonawcą. Walka jest neurotyczny nadzieję bycia kochanym. Zamiast sam zmaga się kolejna wersja samego siebie. Prędzej czy później dziecko zaczyna wierzyć, że ta wersja jest prawdziwa go. "Akt" nie jest już dobrowolny i świadomy, jest automatyczne i nieświadome. Jest neurotyczna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
lustro drogowe sklep torby papierowe do cateringu pamiątki na chrzest busy Kiel