Pomoc psychologiczna forum, lęk uogólniony forum, objawy,co to jest psychologia, kiedy do psychologa, psychologia i jej działy, psychologia i rzeczywistość, lęk terapia

Pomoc psychologiczna forum.

#1 2012-10-19 21:35:47

ona swoje wie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 62
Punktów :   

To straszne beznadziejność nigdy kochany

To straszne beznadziejność nigdy kochany, który powoduje podział. Dziecko musi zaprzeczyć świadomość, że jego potrzeby nigdy nie zostaną wypełnione bez względu na to, co robi. On nie może żyć wiedząc, że on jest w pogardzie lub że nikt nie jest naprawdę zainteresowany w nim. To jest nie do zniesienia dla niego, że nie ma sposobu, aby jego ojciec mniej krytyczne lub jego rodzaj matka. Tylko w ten sposób, że ma się bronić jest opracowanie zastępczych potrzeb, które są neurotyczne.

Weźmy na przykład dziecko, które jest nieustannie oczerniany przez swoich rodziców. W szkolnej to może gadać bez przerwy (i mieć nauczyciel zejść mocno na niego), na szkolnym może chwalić nonstop (i zrazić innych dzieci). W późniejszym okresie życia może mieć niekontrolowane pragnienie i głośno domagać czegoś tak ewidentnie symboliczny (do obserwatora), jako "stół w domu najlepiej" w drogiej restauracji.

Pierwsze w tabeli nie można cofnąć "potrzebę" Ma czuć się ważni. W przeciwnym razie, po co powtarzać Jego występ każdym razem, gdy zjada się? Oddzielić od autentycznej potrzeby nieświadomej (zostanie uznany za wartościowego człowieka), wywodzi "znaczenia" swojej egzystencji od witani są imiennie przez różnych hotelu d'Maitre w fantazyjnych restauracji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zakaz postoju znak sklep andrzejki nad morzem bullmastiff hodowla Noclegi i jedzenie w Dębkach