Pomoc psychologiczna forum, lęk uogólniony forum, objawy,co to jest psychologia, kiedy do psychologa, psychologia i jej działy, psychologia i rzeczywistość, lęk terapia

Pomoc psychologiczna forum.

#1 2012-10-19 21:35:22

ona swoje wie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 62
Punktów :   

Walka rozpoczyna się najpierw z rodzicami

Dzieci rodzą się, a następnie, przy rzeczywistych potrzeb biologicznych, które z tego czy innego powodu, ich rodzice nie spełniają. Być może, że niektóre matki i ojcowie po prostu nie dostrzega potrzeby dziecka lub że ci rodzice, z pragnieniem, by nie popełnić żadnego błędu, skorzystaj z rad jakiegoś organu sierpnia w wychowywaniu dzieci i odebrać swoje dziecko przez zegar , karmić go harmonogramem linia lotnicza zazdrość, odstawić go według schematu, a pociąg WC go tak szybko, jak to możliwe.

Niemniej jednak, nie wierzę, że albo niewiedza lub metodologicznych rachunków Gorliwość o zderzak upraw nerwicy nasz gatunek został produkujących ponieważ historia zaczęła. Główną przyczyną znalazłem, że dzieci stają się neurotyczne, że ich rodzice są zbyt zajęci, zmaga się z niespełnionych dziecięcych potrzeb własnych.

Tak więc kobieta może zajść w ciążę, aby być babied - co jest, co ona rzeczywiście musiała być przez całe życie. Tak długo, jak ona jest w centrum uwagi, jest ona stosunkowo szczęśliwy. Po dostarczeniu jej dziecka, może ona stać się ostro depresję. Będąc w ciąży będzie służyć jej potrzebują i nie mają nic wspólnego z produkcją nowego człowieka na tej ziemi. Dziecko może nawet cierpieć za to, że urodził się i pozbawiając matkę w jednym czasie w jej życiu, kiedy mogła uczynić opiekę innych. Ponieważ ona nie jest gotowa na macierzyństwo, jej mleko może wyschnąć, zostawiając jej noworodka z tej samej tratwie wczesnych wyrzeczeniami, które sama może ponieśli. W ten sposób grzechy rodziców są odwiedzane na dzieci w pozornie niekończącej cyklu.

Próba dziecka zadowolić rodziców nazywam walkę. Walka rozpoczyna się najpierw z rodzicami, a potem uogólnia się na świat. Rozprzestrzenia się poza rodziną, ponieważ osoba realizuje swoje pozbawione potrzeb z nim tam, gdzie on idzie, a te potrzeby powinny być odegrane. On będzie szukać substytutów rodzic, z którym zagra swą neurotyczny dramat, albo będzie zrobić prawie nikogo (w tym jego dzieci) do rodziców postaci, które wypełni swoje potrzeby. Jeśli ojciec został stłumiony ustnie i nigdy nie może powiedzieć wiele, jego dzieci będą słuchać. Oni z kolei, po słuchać tak dużo, że tłumione potrzeby kogoś przesłuchać ich, może to być również ich własne dzieci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
motoszlak.edu.pl www.hemoroidy.biz.pl pokoje w Wisełce skup złomu Piła