Pomoc psychologiczna forum, lęk uogólniony forum, objawy,co to jest psychologia, kiedy do psychologa, psychologia i jej działy, psychologia i rzeczywistość, lęk terapia

Pomoc psychologiczna forum.

#1 2012-10-19 21:36:21

ona swoje wie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 62
Punktów :   

Ponieważ ataki na realną system montażu

Żądania dziecka do unreal nie są często jednoznaczne. Niemniej jednak, potrzeba rodzicielskiej staje się dziecinnie niejawna polecenia. Dziecko rodzi się w potrzeby swoich rodziców i zaczyna walczyć je spełnić niemal od chwili, gdy żyje. On może być odłożony do uśmiechu (pojawiać się szczęśliwy), do coo, machać bye-bye, później siedzieć i chodzić, jeszcze później do pchania się tak, że rodzice mogą mieć zaawansowane dziecko. Jako dziecko rozwija, wymagania na nim stają się bardziej złożone. Będzie musiał dostać to, aby być pomocnym i zrobić swoje obowiązki, aby być cichy i mało wymagająca, nie mówić zbyt dużo, aby powiedzieć, jasne rzeczy, być wysportowany. Co nie będzie zrobić, to być sobą. Tysiące operacji, które udają się na między rodzicami i dziećmi, które zaprzeczają naturalne Primal potrzeb dziecka oznacza, że ​​dziecko będzie bolało. Oznaczają one, że nie może być to, co jest i być kochanym. Ci głęboko rani wzywam Primal Pains (lub Pains). Primal Pains są potrzeby i uczucia, które są Represjonowanych lub odrzucone przez świadomość. Ranią, bo nie pozwolono wyrażenie lub spełnienie. Te Pains wszystko dodać do: Ja nie kochał i nie mają nadziei na miłość, gdy jestem naprawdę sobą.

Za każdym razem dziecko nie odbędzie się, kiedy musi być za każdym razem jest on uciszył, wyśmiewany, ignorowane, lub pchnął poza jego granice, więcej wagi zostanie dodana do jego puli boli. Ta pula nazywam Primal Pool. Każdy dodatek do swojej puli czyni dziecko bardziej nierealne i neurotyczny.

Ponieważ ataki na realną system montażu, zaczynają kruszyć prawdziwą osobę. Pewnego dnia odbędzie się, które, choć nie koniecznie w sobie traumatyczne - dając dziecku opiekunka do dziecka po raz setny - przesunięcia równowagi pomiędzy rzeczywistym i nierzeczywistym i uczynić dziecko neurotyczny. To wydarzenie wzywam główną Primal Scene. Jest to czas, w młodego życia dziecka, kiedy wszystkie poprzednie upokorzeń, negacje i wyrzeczeniami gromadzą się zalążkiem realizacji: "Nie ma nadziei, że jest kochany za to kim jestem." To właśnie wtedy dziecko broni się przed tym katastrofalnym realizacji stając podzielone ze swoich uczuć, i wymyka się cicho do nerwicy. Realizacja nie jest świadomy. Przeciwnie, dziecko zaczyna działających wokół swoich rodziców, a następnie w innych miejscach, w sposób oczekiwany przez nich. On mówi, ich słowa i robi swoje. Pośredniczy on nierealny - tzn. nie w zgodzie z rzeczywistością swoich potrzeb i pragnień. W krótkim czasie neurotyczne zachowanie staje się automatyczne.

Neurosis wiąże zostały podzielone, odłączone od swoich uczuć. Im więcej ataków na dziecku przez rodziców, głębsza przepaść między realne i nierealne. Zaczyna się mówić i poruszać się w określonych sposobów, aby nie dotykać jego ciało w zakazanych dziedzinach (nie czuć się dosłownie), nie może być wylewny lub smutny, i tak dalej. Podział jednak konieczne kruchego dziecka. Jest refleksyjny (tj. automatyczny) sposób organizm zachowuje zdrowy rozsądek. Nerwica, a następnie, jest obrona przed katastrofalnej rzeczywistości, w celu ochrony integralności i rozwoju psychofizycznego organizmu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pozyczkabez.pl andrzejki nad morzem bullmastiff hodowla Noclegi i jedzenie w Dębkach