Pomoc psychologiczna forum, lęk uogólniony forum, objawy,co to jest psychologia, kiedy do psychologa, psychologia i jej działy, psychologia i rzeczywistość, lęk terapia

Pomoc psychologiczna forum.

#1 2012-10-19 21:36:40

ona swoje wie

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 62
Punktów :   

Niespełnione potrzeby zastępują wszelkie inne aktywności

Cokolwiek jest naturalne jest rzeczywista potrzeba - na wzrost i rozwój na własnym tempie, na przykład. Oznacza to, jak dziecko, nie jest odsadzone zbyt szybko, nie są zmuszeni chodzić lub mówić zbyt wcześnie, nie będąc zmuszonym do złapać piłkę przed czyjejś neurologicznego aparatu może zrobić tak komfortowo. Neurotic potrzeby są nienaturalne nich - oni rozwijać od nonsatisfaction rzeczywistych potrzeb. Nie rodzimy się w tym świecie, która chciałaby usłyszeć pochwałę, ale gdy dziecko jest prawdziwy wysiłek szkalowane praktycznie od urodzenia, kiedy jest się czuć, że nic nie może zrobić będzie wystarczająco dobry dla niego, aby być kochanym przez swoich rodziców, może on rozwijać pragnienie chwały. Podobnie, potrzeba wyrażania siebie jako dziecko, może być zniesione, nawet przez brak słuchania kogokolwiek. Taka odmowa może przekształcić się porozmawiać nieustannie.

Kochał dziecko to jedno, którego naturalne potrzeby są spełnione. Miłość zabiera mu ból. Dziecko kochane jest tym, który boli, bo jest niewykorzystany. Kochał dziecko nie potrzebuje pochwał, ponieważ nie został on oczerniany. Jest ceniony za to, kim jest, a nie za to, co może zrobić, aby zaspokoić potrzeby rodziców. Kochał dziecko nie dorastają do dorosłych z nienasyconym pragnieniem seksu. Był przetrzymywany i pieścił przez rodziców i nie trzeba używać seksu do zaspokojenia, że ​​wczesne potrzebę. Prawdziwe potrzeby przepływ od środka, a nie na odwrót. Trzeba uznać i pieścił jest częścią potrzebują pobudzenia. Skóra jest naszym największym narządem zmysłu i wymaga co najmniej tyle samo, co inne stymulacji narządów zmysłów. Katastrofalne skutki mogą wystąpić, gdy nie ma wystarczającej stymulacji wcześnie w życiu. Narządów może zacząć atrofii bez stymulacji i odwrotnie, jak Krech wykazało, 1 z odpowiednią stymulację mogą rozwijać i rosnąć. Nie musi być stała stymulacja psychiczna i fizyczna.

Niespełnione potrzeby zastępują wszelkie inne aktywności w ludzkie, dopóki nie zostaną spełnione. Gdy potrzeby są spełnione, dziecko może czuć. Może doświadczyć swojego ciała i środowiska. Kiedy potrzeby nie są spełnione, dziecko odczuwa tylko napięcie, które czuje się odłączony od świadomości. Bez tego niezbędnego związku neurotyczny nie czuje. Neurosis to patologia uczuć.

Neurosis nie zaczyna się w chwili, dziecko tłumi swoje pierwsze uczucie, ale możemy powiedzieć, że neurotyczny proces robi. Dziecko zamyka się w etapach. Każde tłumienie i zaprzeczanie potrzeby obrócić dziecko się nieco więcej. Ale pewnego dnia pojawia się tam krytyczne przesunięcie, w którym dziecko jest przede wszystkim wyłączony, w których jest on bardziej nierealne niż realna, a przy tym krytycznym momencie możemy osądzać go za neurotyka. Od tego czasu, będzie działać na systemie podwójnych jaźni, a samych nierzeczywiste i realne. Prawdziwa jaźń jest rzeczywiste potrzeby i uczucia organizmu. Unreal self jest pokrycie tych uczuć i staje fasada wymaga neurotycznych rodziców, w celu zaspokajania potrzeb własnych. Rodzic, który musi czuć się szanowany, bo została upokorzona ciągle przez swoich rodziców, mogą żądać służalczy i poszanowaniu dzieci, które nie Sass go lub powiedzieć nic negatywnego. Dziecinny rodzic może żądać jego dziecko rośnie zbyt szybko, czy wszystkie prace, w rzeczywistości stać się dorosły długo przed gotów jest - tak, że rodzic może nadal być zadbane dla dziecka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naklejka znak sklep busy Belgia klej do luster materace janpol